Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Квітень » 1 » Обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту серед учнівської молоді (мікромоделі літаків)
15:02
Обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту серед учнівської молоді (мікромоделі літаків)

   27-28 березня 2015 року на базі Черкаської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи №18 проводились обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту серед учнівської молоді (мікромоделі літаків).

   У змаганнях взяли участь 19 школярів з таких позашкільних закладів: Ватутінської міської станції юних техніків, Тальнівської та Христинівської районних станцій юних техніків, Кам’янської станції юних техніків, станції юних техніків міста Умані, позашкільного навчального закладу м.Черкаси «Міська станція юних техніків», комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», позашкільного навчального закладу «ЦДЮТ м.Черкаси».

   Змагання проводилися по чотирьом  класам мікромоделей літаків: 

  • F-1-L
  • F-1-D
  • F-1-N
  • F-1-M.

   В загальнокомандній першості місця розподілилися так:

І місце - команда комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»;

ІІ місце - команда станції юних техніків міста Умані;

ІІІ місце - Ватутінської міської станції юних техніків.

 

   В особистій першості місця розподілилися так:

В класах моделей F-1-N

І місце - Устинов Денис, вихованець комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»;

ІІ місце - Головчук Микола, вихованець станції юних техніків міста Умані;

ІІІ місце - Шамайда Олексій вихованець, позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси»

      В класах моделей F-1-L

І місце - Ткаченко Нікіта, вихованець комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»;

ІІ місце - Шамайда Олексій вихованець, позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м.Черкаси»

ІІІ місце Головчук Микола, вихованець станції юних техніків міста Умані;

   В класах моделей F-1-D

І місце - Устинов Денис, вихованець комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»;

ІІ місце - Мишук Олексій вихованець, Ватутінської станції юних техніків;

ІІІ місце Піскорський Ростислав, вихованець станції юних техніків міста Умані;

   В класах моделей F-1-M

І місце - Пахомов Єгор, вихованець комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»;

ІІ місце -  Блажко Владислав вихованець станції юних техніків міста Умані;

ІІІ місце - Мишук Віталій, вихованець Ватутінської станції юних техніків;

   Щиро вітаємо переможців та призерів відкритих обласних змагань з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків) та бажаємо всім учасникам нових перемог.

Переглядів: 282 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]