Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 19 » Обласні змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді
12:14
Обласні змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді

   15-16  травня 2015 року в м. Черкасах на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" відбулись обласні змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

   У змаганнях взяли участь 5 команд від позашкільних навчальних закладів області, всього 15 учасників. Команди представили: станція юних техніків Ватутінської міської ради, станція юних техніків міста Умані, Катеринопільський районний Будинок дитячої та юнацької творчості, Комунальний заклад "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради", Чорнобаївський районний Центр дитячої та юнацької творчості.

   Юні спортсмени змагалися у п’яти класах моделей:

  • F-2-А (швидкісний літак);
  • F-2-В (пілотажний літак);
  • F-2-С (гоночний літак);
  • F-4-В (копія, або напівкопія);
  • F-2-Е (гоночний літак).

   За підсумками змагань в командній першості призерами стали:

   І місце команда Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради" у складі: Пахомова Єгора, Попова Кіріла, Усатого Назара, Плаксюка Андрія, Чередніченка Руслана, Ткаченка Нікіти (керівник команди Рябухін С.В.);

   II місце – команда станції юних техніків міста Умані у складі : Піскорського Ростислава, Немцева Дмитра (керівник команди Козачеко С.В.);

   IIІ місце – команда станції юних техніків Ватутінської міської ради у складі: Асланова Тимура, Гайдайчука Іллі, Кукушкіна Миколи (керівник команди Шехурдін І.А.).

   Переможці змагань в особистій першості були нагороджені Дипломами та медалями Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради", команди-призери нагороджені Кубками та Грамотами Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради".

   Вітаємо переможців!

 

Переглядів: 293 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]