Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Травень » 8 » Обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді
13:38
Обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді

   З 24 квітня по 25 квітня 2015 року   в м. Черкаси на базі комунального підприємства "Аеропорт Черкаси" були проведені обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді організовані      Комунальним закладом  "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради".

   Змагання проводяться з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку вихованців позашкільних навчальних закладів, задоволення їх потреб у творчій самореалізації;

   У Змаганнях взяли участь 7 команд від позашкільних навчальних закладів області, всього 19 учасників, віком до 18 років включно. Команди представили: Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради, Кам’янська станція юних техніків, станція юних техніків Ватутінської міської ради, станція юних техніків міста Умані, Тальнівська районна станція юних техніків, Христинівська районна станція юних техніків, Черкаська районна станція юних техніків.

   Учасники змагалися     у семи класах моделей: Z (об’ємний безкаркасний змій), Z-1 (плоский змій),  Z-2 (коробчастий змій),  Z-3 (експериментальний змій),  Z-4 (міні-змій),  Z-5 (пілотажний керований змій),  Z-7(змійковий потяг).

   Запускам передувало стендове оцінювання зміїв. Суддівська колегія оцінювала  якість виготовлення,  оригінальність та складність конструкції,  естетичність оздоблення змія. При оцінці польоту визначався кут стояння змія та спеціальні ефекти.

  В особистій першості стали переможцями:

  • Бондаренко Сергій  (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради, клас моделей "Змій-потяг");
  • Гайдайчук Ілля (станція юних техніків Ватутінської міської ради, клас моделей "Коробчастий змій");
  • Мальцев Богдан (Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради, класі моделей "Об’ємний безкаркасний змій");
  • Мізерний Володимир  (Христинівська  районна станція юних техніків, клас моделей "Міні-змій");
  • Прус Ярослав  (Черкаська районна станція юних техніків, клас моделей "Плоский змій");
  • Тарнавський Максим (Тальнівська районна станції юних техніків, клас моделей "Пілотажний керований змій");
  • Юзва Олександр (Черкаська районна станція юних техніків, клас моделей "Експериментальний змій").

   В командній першості абсолютну перемогу виборола команда Черкаської районної станції юних техніків (керівник команди - Шепіль Володимир Якович). Срідними презерами стала команда станції юних техніків Ватутінської міської ради (керівник команди – Шехурдін Ігор Анатолійович). Бронзовими – Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (керівник команди – Калініченко Євгеній Юрійович.

   Вітаємо учасників та переможців, бажаємо нових звершень.

Переглядів: 243 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]