Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Липень » 30 » Срібні призери Всеукраїнських змагань з судномоделізму
08:57
Срібні призери Всеукраїнських змагань з судномоделізму

Літо пара не тільки відпочинку, а й запеклих змагань та нових досягнень. Так з  23 по 27 липня у західній частині парку «Нивки» (м. Київ) на акваторії нижнього озера пройшли Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М»- швидкісні радіокеровані моделі). У змагання прийняли участь 11 команд, а саме: Полтавської, Черкаської, Сумської, Волинської, Житомирської, Херсонської, Чернігівської, Івано-Франківської, Рівненської областей та з міст Малин і Київ. Черкаську область представляла команда Уманського районного Центру дитячої творчості (керівник Коваль В.В.). Слід відзначити, що досвідчений керівник з гарно підготовленою командою показали чудові результати. Команда в груповому заліку зайняла ДРУГЕ місце. В класах моделей ECO TEAM mini та F-3-E(юніори) призові місця зайняли: Бондар Євген, Велетнюк Сергій та Шейх-Абдін Валід. Президент Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України Сергій Деміденко та директор Українського державного центру позашкільної освіти  Геннадій Шкура відзначили переможців нагородами та Дипломами, які вони з гордістю привезли на Черкащину.

Вітаємо юних судномоделістів  з чудовими результатами!

Переглядів: 215 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 5.0/1