Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Листопад » 22 » Відбулись обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання
14:15
Відбулись обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

Осінь... Скільки краси, лірики, музики, радості й тихого смутку приносить нам ця чарівниця!.. Її ніжно називають золотою, замріяною, загадковою, незбагненною і неповторною.

Стійкий інтерес до радіоелектроніки, викликаний масовим впровадженням електронних приладів в усі сфери життя: науку, виробництво й побут. Радіоаматорство допомагає учням поглиблювати знання шкільних предметів, залучає їх до суспільно корисної праці, розширює загально- технічний кругозір. Через радіоаматорство вихованці роблять перші кроки до пізнання спеціальностей, пов’язаних з радіотехнікою.

Саме такими стали обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного радіоконструювання,  які відбулись  18-19 листопада  2016 року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

  

Змагались шість команд школярів з області, а саме: Кам’янської станції юних техніків, Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», Комунального позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Міська СЮТ»  (2 команди),   Комунального   позашкільного  навчального  закладу, станції юних техніків міста Умані, Уманського навчально-виховного комплексу №17 «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Уманської міської ради.

Програмою змагань було передбачено: розробку друкованої плати, монтаж радіоелектронного пристрою, теоретичний залік.

Відповідно до рішення суддівської колегії визначено призерів у командному заліку:

І місце – команда  Комунального позашкільного навчального закладу «Міська СЮТ»;

ІІ місце – команда Кам’янської станції юних техніків;

ІІІ місце – команда Уманського навчально-виховного комплексу №17 «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» Уманської міської ради.

Вітаємо переможців!

Переглядів: 33 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]