Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Травень » 25 » Відбулись обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту
09:48
Відбулись обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту

20-22 травня 2016 року відбулись обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту («М» - швидкісні радіокеровані, «NS» - моделі до 600 мм).

         В командній першості на цих змаганнях ПЕРШЕ місце посіла команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» (керівник команди Кікоть В.М.), ДРУГЕ місце посіла команда позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси» (керівник команди Коваль А.В.), ТРЕТЄ місце посіла команда  комунального позашкільного закладу «Клуб юних моряків з флотилією» (керівник команди Титаренко А.М).

         У змаганннях учнівської молоді з судномодельного спорту («М» - швидкісні радіокеровані) ПЕРШЕ місце посіла команда Центру дитячої та юнацької творчості Уманської районної ради, ДРУГЕ місце в команди позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси», ТРЕТЄ місце посіла команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради».

         У змаганнях учнівської молоді з судномодельного спорту («NS» - моделі до 600 мм)  ПЕРШЕ місце посіла команда комунального позашкільного закладу «Клуб юних моряків з флотилією», ДРУГЕ - команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», ТРЕТЄ командне місце посіла команда станції юних техніків міста Умані.

         Найбільше медалей за призові місця завоювали: Кікоть Владислав (Комунальний заклад «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»), Кравченко Сергій (комунальний позашкільний заклад «Клуб юних моряків з флотилією»), Велетнюк Сергій (Центр дитячої та юнацької творчості Уманської районної ради), Іваха Максим (позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості міста Черкаси»).

         Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!

Переглядів: 70 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]