Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 10 » Відбулись обласні змагання з автомодельного спорту
10:33
Відбулись обласні змагання з автомодельного спорту

Весна  ̶ це та пора року, яку всі з нетерпінням чекають. З нетерпінням чекали юні автомоделісти  обласних змагань, щоб визначити сильніших та вправніших.

4-5 березня 2016 року Комунальним закладом «Чекаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» на базі комунального позашкільного закладу м.Черкаси «Міська СЮТ» проводились обласні відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі).

У змаганнях взяли участь 4 команди вихованців позашкільних навчальних закладів  області:  це команда Кам’янської станції юних техніків, КПНЗ м.Черкаси «Міська станція юних техніків», станція юних техніків міста Умані, Черкаської районної стнації юних техніків.

Програмою змагань було передбачено змагання в класах автомоделей «Ретро», «Вантажівка», «Євроспорт стандарт», «Q-33», «Формула-1».

Боротьба за першість у змаганнях була напруженою, учасники добре підготувались та вперто йшли до перемоги.

В особистій першості кращими стали: Атамась Віталій та Величко Юрій з Черкаської районної станції юних техніків, Мальований Юрій та Чорненький Олександр з комунального позашкільного закладу м. Черкаси «Міська СЮТ», Скринник Владислав та Новоселецький Владислав з Кам’янської станції юних техніків.

Командну першість виборола команда Черкаської районної станції юних техніків, друге місце посіла команда Кам’янської станції юних техніків, на третьому місці ̶ юні автомоделісти з КПНЗ м.Черкаси «Міська станція юних техніків».

Радіємо за переможців та бажаємо успіхів у подальшій роботі.

А за вікном весна. В світлому голубому небі летять, повертаючись додому гуси та лебеді своїм криком розголошуючи, що прийшла весна.

Переглядів: 75 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 5.0/1