Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 2 » Відбулися міжгурткові змагання наймолодших юних техніків
11:39
Відбулися міжгурткові змагання наймолодших юних техніків

24 лютого цього року на базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» проходили міжгурткові змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

             

Метою проведення змагань є:

-          стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації;

-          пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку;

  • визначення найсильніших вихованців закладу з початкового технічного моделювання для подальшої участі в обласних змаганнях.

Керівники гуртків  Торба П.В., Малород Г.М. та Панченко Ю.І. створили належні  умови для проведення даного заходу.

У змаганнях взяли участь 14 вихованців гуртків початкового технічного моделювання. 

Учасники заходу змагалися в трьох номінаціях:

  • теоретичний залік (тестування);
  • виготовлення літаючої моделі планера та запуски на дальність польоту;
  • виконання композиції технічного об’єкта за допомогою об’ємних  геометричних фігур.

За результатами змагань в особистій першості переможці та призери стали:

  • Андрусенко Дмитро (ІІ місце в номінації «Виготовлення літаючої моделі планера»);
  • Коробейник Микита (І місце в номінації «Теоретичний залік», ІІІ місце в номінації «Виконання композиції моделі технічного об’єкта»,  ІІ місце в номінації «Виготовлення літаючої моделі планера»);
  • Маслова Дар’я  (ІІ місце у номінації «Виконання композиції моделі технічного об’єкта», ІІІ місце в номінації «Виготовлення літаючої моделі планера»);
  • Маслова Марія (І місце у номінації «Виготовлення літаючої моделі планера»);
  • Новіков Кирило (І місце в номінації «Виконання композиції моделі технічного об’єкта», ІІІ місце в номінації «Виготовлення літаючої моделі планера»);
  • Охотніков Михайло (ІІ місце у номінації «Теоретичний залік», ІІ місце в номінації «Виготовлення літаючої моделі планера»);
  • Трегуб Гліб (ІІІ місце у номінації «Теоретичний залік»).

Всі учасники заходу нагородженні дипломами.

Вітаємо переможців та бажаємо їм достойно представити заклад  на обласних змаганнях молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. 

Переглядів: 50 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]