Приветствую Вас Гість | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз


Поделиться

Форма входу


Корисні посилання






Пошук

Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Квітень » 30 » Відбулися обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту
15:44
Відбулися обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту

   З 24-25 квітня 2015 року в м. Черкаси на базі комунального підприємства "Аеропорт Черкаси"  походили обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді, організовані  Комунальним закладом  "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради".

   Юні ракетомоделісти змагалися у 4-х класах моделей:

  • клас S9А - на тривалість польоту з ротором;
  • клас S4А - на тривалість польоту ракетоплана;
  • клас S6А - на тривалість польоту на стрічці;
  • клас S7 - на реалізм польоту моделі-копії.

   Суддівська колегія в класах моделей S4А, S6А, S9А оцінювала якість та тривалість польоту. При оцінці моделей-копій (S7) результат учасника складався з суми балів стендового оцінювання та реалізму польоту.

   Переможцями в особистій першості стали:

  • Жук Дмитрій, Христинівська РСЮТ (І місце в класі моделей S6A, ІІ місце в класі моделей S9A, ІІІ місце в класі моделей S4A Христинівська РСЮТ,);
  • Мазуренко Олександр, Христинівська РСЮТ (І місце в класі моделей S4A,  ІІ місце в класі моделей S6A) ;
  • Музика Віталій, Христинівська РСЮТ (І місце в класі моделей S9A, І місце в класі моделей S7);
  • Немцев Дмитро, СЮТ м.Умані (ІІ місце в класі моделей S4A, ІІІ місце в класі моделей S7);
  • Суворова Валерія, Христинівська РСЮТ ( ІІ місце в класі моделей S7,  ІІІ місце в класі моделей S6A);
  • Шолудько Владислав, S9A Кам’янська  СЮТ (ІІІ місце в класі моделей).

   В командній першості Кубок змагань виборола команда Христинівської районної станції юних техніків (керівник команди  –  Суворов Ю.С.);   ІІ місце зайняла команда станції юних техніків міста Умані (керівник команди – Килимник М.М.); ІІІ місце – команда Сичівського НВК "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Христинівської районної ради (керівник команди – Святелик Є. Ю.)

   Вітаємо учасників змагань та бажаємо нових перемог!

 

Переглядів: 176 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]