Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі)
09:55

З 05 по 08 жовтня 2017 року у м. Миколаєві на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходили Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі).

В змаганнях брали участь 6 команд з різних областей України:  Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської, Сумської та Черкаської.

Черкаську область представляли дві команди: команда Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» та команда Христинівської  районної станції юних техніків.

Вихованці Христинівської  районної станції юних техніків вибороли друге командне місце в абсолютному заліку та завоювали 8 медалей в особистій першості.

Вихованці Комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради  посіли третє місце в абсолютному заліку. В особистій першості                     Хилик Ярослав переможець у класах моделей «ТЕМП – 1» та «ТЕМП – 2»,  Очколяс Олександр переможець в класі моделей  «АМ-1К» та призер в класі «ТЕМП – 1»