Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Липень » 8 » Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)
14:13

З третього по шосте липня  2015 року в м. Києві, на базі спортивного комплексу ТСОУ України ’’Чайка’’, проводились Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).

У змаганнях взяли участь 11 команд: Донецької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Сумської, Черкаської, Закарпатської, Харківської та Хмельницької областей. Вихованці кращих в Україні моделістів змагалися у п’яти класах моделей. Слід відзначити, що команда Черкаської області під керівництвом Рябухіна Сергія Володимировича (керівника гуртка Комунального закладу ’’Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради’’) в запеклій боротьбі виборола ІІІ командне місце. В особистому заліку переможцями та призерами стали - Ткаченко Микита та Усатий Назар (перше місце у класі моделей F-2-E), Чередніченко Руслан та Пахомов Єгор (друге місце у класі моделей F-2-С) та Попов Кирило (друге місце у класі моделей F-2-А). Майстерність наших вихованців щорічно зростає, а здобуті нагороди це підтверджують.

Бажаємо юним творцям авіатехніки подальших спортивних досягнень, ніколи не відступати та не здаватися!

Переглядів: 281 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0